Propozycje fryzur ślubnych od marki KEMON

 

Planujesz jeden z ważniejszych dni w swoim życiu? Wybrałaś już suknię i dodatki, ale nie wiesz co zrobić z włosami? Pamiętaj by razem z kreacją tworzyły one spójną całość i odzwierciedlały nie tylko Twoją osobowość, ale i pasowały do charakteru przyjęcia. Stylistka fryzur Kamila Ćwiklińska, instruktorka marki Kemon, przedstawia piękne upięcia ślubne, które modne są w obecnym sezonie.

 

Romantyczne fale

Propozycja dla prawdziwych romantyczek.
W przygotowaniu tej stylizacji użyte zostały produkty z serii AND marki KEMON. Podczas przygotowywania struktury włosów, na wilgotne kosmyki nałożony został krem dyscyplinujący Soft Cream 23, który wypełnił ich strukturę, wyeliminował elektryzowanie oraz przygotował je do kolejnych etapów. Następnie przy pomocy pianki mocno utrwalającej – Vol Foam 43, włosom została nadana objętość i grubość. Pianka umożliwiła stworzenie sprężystych fal, formowanych na suchych włosach lokówką. Do wykończenia użyte zostały Vol Powder 42 na koronie głowy, który zwiększył objętość, a utrwalenie i połysk całej fryzurze nadał nabłyszczacz w sprayu Shine Spray 06 oraz lakier Vamp Spray 44. Przy użyciu tych samych produktów powstała druga propozycja ślubnego upięcia – eteryczny warkocz. Włosy przed upięciem zostały wysuszone w sposób nadający im objętość, a następnie zaplecione w warkocz. Całość stylizacji została uzupełniona ozdobną gumką.

 

Wariacja na temat upięcia

To niezwykłe upięcie pasuje zarówno do sukien prostych, jak i tych koronkowych. Idealnie sprawdza się również w momencie, gdy chcemy odsłonić plecy. Podczas stylizacji użyte zostały produkty Kemon z linii Hair Manya. Na mokre włosy nałożona została pianka zwiększająca objętość Marvel Mousse, która nadała im również utrwalenia przy zachowaniu swobody ruchu. Do tworzenia samego upięcia użyto pasty modelującej Freeshape, która pozwoliła definiować detale, a całość została utrwalona lakierem do włosów Dream Fix o zapachu poziomkowym. Połysku całej fryzurze nadał nabłyszczacz w sprayu Diamond.

 

Elegancki kucyk

Kucyk to klasyczna fryzura, którą z powodzeniem stosujemy na co dzień, jednak ozdobiony pięknymi dodatkami może on nabrać eleganckiego charakteru i idealnie sprawdzi się jako ślubne upięcie. To prosta, ale i zapewniająca swobodę ruchu propozycja. Do stworzenia fryzury użyte zostały kosmetyki Kemon z linii AND. Na mokre włosy nałożone zostało serum wygładzające Magic Serum 26, które nadało im jedwabistości, ale i umożliwiło ich zdyscyplinowanie. Następnie dla stworzenia objętości, gęstości i efektu uniesienia użyto podkładu Vol Spray 34. Pozwolił on na zwiększenie trwałości fryzury. Uniesienie u nasady nadał Vol Powder 42, a całe upięcie zostało utrwalone i nabłyszczone Shine Spray 06 oraz lakierem Vamp Spray 44. Kucyk wykonany został z użyciem lokówki o dużej średnicy, a następnie spięty i ozdobiony gumką z perłowymi koralikami.

 

 

Fryzura ślubna to bardzo ważny element ślubnej stylizacji, przeważnie to kolejny etap po wyborze sukni ślubnej. Pamiętajmy, że wybór fryzury ślubnej musi być spójny z wybraną suknią i dodatkami. Obecnie w trendach ślubnych znajdziemy zarówno klasyczne upięcia jak
i delikatne fale w stylu boho, cechowane naturalnością i lekkością formy pointuje Kamila Ćwiklińska, stylistka fryzur, instruktorka marki Kemon.

 


MARKA KEMON

KEMON to włoska firma rodzinna, która od lat 50. XX wieku produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów. Powstają one w zakładzie w San Giustino w Umbrii, a do ich produkcji, obok nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych, wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych. Produkty te tworzą pełną gamę kosmetyków, koniecznych dla zdrowych i pięknych włosów. KEMON oferuje wiele możliwości, aby zaspokoić potrzeby współczesnych klientek salonów. Marka to także współpracujący z nią renomowani fryzjerzy i salony firmowe, pracownicy biura w Bydgoszczy oraz siedziby firmy we Włoszech. Kemon dostarcza nie tylko świetnej jakości produkty i profesjonalny serwis dla salonów fryzjerskich, ale również zapewnia bogatą ofertę szkoleniową. Każdego roku, wiosną, podczas międzynarodowego wydarzenia – KEMON DAYS, odbywa się wielka premiera THE ITALIAN TOUCH. To interpretacja kolekcji międzynarodowego Teamu Stylistów, w tym także polskich instruktorów marki Kemon, która daje możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami prezentowanymi przez najlepszych europejskich fryzjerów. Oprócz kosmetyków fryzjerskich, Kemon to także ogromna wrażliwość i siła tkwiąca w poczuciu wspólnego działania. Marka od 2006 roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do tej pory fryzjerzy zebrali już ponad 1,3 mld złotych. Ponadto, dzięki wspólnej pracy Opiekunów marki, udało się m.in. wyremontować plac zabaw przy Domu Dziecka w Szamocinie, a także stworzyć dziesięć psich domów w akcji „Kudłaty na swoim”.