Versum – nowoczesny system rezerwacji online dla branży beauty

 

system rezerwacji online Versum

 

Oprogramowanie Versum stanowi propozycję dedykowaną wobec właścicieli salonów usługowych o rozmaitym charakterze – system jest dedykowany dla salonów kosmetycznych, medycznych, fryzjerskich oraz wielu innych, koncentrujących swoją działalność wobec obsługi klienta. System, który zostanie zaprezentowany w dalszej części artykułu okazuje się odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie, nawiązujące do wysokiej jakości obsługi oraz jej sprawnej i skutecznej organizacji.

 

Versum - nowoczesna forma obsługi klienta

 

System Versum charakteryzuje się wieloaspektową funkcjonalnością, wynikającą z jego nieograniczonych i wysoce użytecznych funkcji. Z pewnością stanie się narzędziem pomocnym podczas szeroko rozumianej działalności usługowej. Jest on wykorzystywany przede wszystkim przez pracowników recepcji, których zadaniem jest rejestracja klientów na poszczególne wizyty do wybranych specjalistów. Sposób zapisywania osób i umawiania spotkań uzależniony jest od specyfiki oferowanych usług, jednak w większości salonów odbywa się podobnie.

 

W procesie rejestracji konieczne staje się zgromadzenie danych osobowych, podstawowych informacji o kliencie oraz o jego preferencjach odnoszących się do terminów wizyt i wybranego specjalisty. Dzięki systemowi Versum cały proces jest szybki i automatyczny. Mamy dostęp do pełni zgromadzonych danych a także opcję ich edytowania i uzupełniania. Dzięki temu pracownik recepcji posiada dostęp do pełnych danych,potrzebnych w celu efektywnej i zadowalającej współpracy z klientem.

 

rezerwacja online Versum

 

Zalety systemu Versum z punktu widzenia klienta

 

Funkcje, które oferuje oprogramowanie Versum nie tylko przyczyniają się lepszego funkcjonowania salonu ale także w dużej mierze ułatwiają jego kontakt z klientem, dodatkowo dając klientowi wiele przydatnych dla niego opcji. Udogodnienia oferowane przez system i ich pozytywny odbiór przez klientów pozwalają na zwiększenie ich satysfakcji z usług salonu co przekłada się na jego sukces.

Oto najważniejsze zalety, podkreślane przez klientów systemu Versum:

 

  • Dostęp do rejestracji online - wyjątkowo pożądana funkcja, zapewniająca możliwość samodzielnego zapisania się na wizytę u wybranego specjalisty w dogodnym dla klienta terminie, rezerwacji można dokonać w weekend lub w późnych godzinach wieczornych – wtedy kiedy klient ma na to czas,

  • opcja przypomnienia drogą e-mail lub sms - dzięki temu klienci nie muszą obawiać się, że zapomną o terminie ustalonej wizyty, gdyż zautomatyzowany system wysyła informację o zbliżającym się spotkaniu dzień wcześniej,

  • wysoki stopień poczucia personalizacji klienta - program zbiera istotne informacje o każdym z klientów, umożliwia zapewnienie im kompleksowej obsługi, zoptymalizowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Klient przestaje więc być anonimowym gościem, stając się rozpoznawalnym, co przyczynia się do zwiększenia jego swobody i zadowolenia podczas pobytu w salonie. Na podstawie zgromadzonych w systemie danych archiwalnych o usługach z jakich klient korzystał w przeszłości można przygotować dla niego oferty specjalne,

  • wyższa jakość obsługi klienta - zwiększona automatyzacja w postaci rejestracji online, zmniejsza ilość telefonów i maili do salonu - tym samym umożliwia pracownikom większe zainteresowanie klientem obecnym w salonie. Swobodne rozmowy oraz ewentualna pomoc w przygotowaniu do zabiegów nie są przerywane przez konieczność odbierania telefonów i zapisywania innych gości na wizyty,

  • gromadzenie historii wizyt, konsultacji i ewentualnych zabiegów umożliwia klientowi ocenę ich skuteczności oraz likwiduje konieczność pamiętania nazwiska wybranego specjalisty - wszelkie informacje dostępne są bowiem w systemie.

 

Oprogramowanie dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich Versum jest obecnie używane przez ponad 150 000 zadowolonych klientów salonów i ta liczba wciąż rośnie.

 

przypomnienia sms – Versum

 

Wsparcie promocyjne - marketing automatyczny

Ciekawą funkcjonalnością omawianego systemu okazuje się pomoc w kształtowaniu i utrzymaniu relacji z klientem. Zautomatyzowany marketing zapewnia analizę danych klientów, którzy dawno nie odwiedzali salonu - na jej podstawie kreowane są wiadomości, zawierające oferty dedykowane konkretnej osobie. Mają one na celu zachęcenie klienta do ponownego skorzystania z usług, opierając się na budowaniu pozytywnych relacji i swego rodzaju więzi.

 

Klienci otrzymują więc informacje o dostępnych promocjach i proponowanych zabiegach, adekwatnie nawiązujących do ich poprzedniej wizyty - dzięki temu czują się osobami pożądanymi w salonie, utożsamiając się jako jego klienci. Poczucie troski i opieki, jaką zostają otoczeni zachęca do ponownego skorzystania z oferowanych usług.

 

W oparciu o weryfikację prowadzonych działań marketingowych, możliwe staje się określenie ich skuteczności oraz optymalizacja dalszego postępowania reklamowego. Nowoczesność marketingu automatycznego zapewnia ewaluację skuteczności podejmowanych przedsięwzięć w nieskomplikowany i sprawny sposób.

 

System Versum jest trafną propozycją dla właścicieli salonów, oferujących usługi o różnym charakterze. Jego głównym celem jest usprawnienie obsługi klientów, podniesienie jakości budowanych relacji oraz skuteczna promocja usług wśród klientów. Wobec wzrastającego zapotrzebowania na wysoką jakość obsługi klienta, program ten jest pożądanym narzędziem w każdym salonie.

 

statystyki salonu kosmetycznego Versum

 

Zobacz

 

źródło:

 

https://www.versum.pl/zadbaj-o-swoich-klientow