Leszek Czajka uczy strzyc i czesać warszawskich fryzjerów!

 

 

Leszek Czajka – prowadzący nowy program „Salonowe Rewolucje”, zdradza warszawskim fryzjerom największe tajemnice swojego zawodu. Czy pomoże im osiągnąć sukces na miarę tego jaki jest jego udziałem? Zobaczymy …

 

Najważniejsze pytania Leszkowi możemy zadać już teraz:

 

Co jest gwarancją sukcesu w biznesie fryzjerskim? Czy każdemu się uda?

L Cz: Talent, konsekwencja, pokora, ciągła praca nad sobą. Czy każdemu się uda? Każdemu kto będzie starał się spełnić te warunki.

 

Czy wystarczy być dobrym fryzjerem aby założyć salon czy może potrzeba czegoś więcej?

L Cz: Bycie tylko dobrym fryzjerem nie wystarczy by z sukcesem prowadzić salon. Prowadzenie własnego salonu to zupełnie inne zaangażowanie, obowiązki i odpowiedzialność.

  

Czy już niedługo będziemy mieć więcej takich fachowców? Co roku szkoły fryzjerskie kończą tysiące adeptów tego fachu, czy program pomoże im pójść śladami Leszka?

 

Przekonamy się o tym już w marcu, gdy na antenie Polsat Cafe ukarze się pierwszy w Polsce program, w którym Leszek Czajka będzie ratował salony fryzjerskie znajdujące się w finansowych tarapatach.

Program Salonowe Rewolucje przybliży widzom świat fryzjerstwa, jak wygląda codzienność  i jak się osiągnąć sukces w tej trudnej branży.

 

Prowadzący zdiagnozuje najważniejsze problemy, które wpływają na niezadowalające wyniki salonów. Eksperci przygotują pomysły zmian i pomogą je wprowadzić. To będzie nie lada wyzwania, bo w ciągu 3 dni będą musieli zmienić to czego salony nie były w stanie zrobić przez całe lata: wnętrze, meble, reklama, produkty, szkolenia. Salon będzie musiał się zmienić naprawdę. Niejednokrotnie więc te zmiany napotkają opór przyzwyczajonych do starych porządków właścicieli i pracowników salonów.

 

Mimo tych trudności i starć, we współpracy z partnerem głównym programu L’Oreal Produkty Profesjonalne: L’Oreal Professionnel, Kerastase, Matrix, Essie oraz sponsorami Remington i Panda, Leszek Czajka pokaże jak prowadzić dobrze prosperujący biznes fryzjerski! Taki na którym się zarabia!

 

Program będzie emitowany w każdy piątek od 15 marca o godzinie 21:00